Nasza oferta profesjonalnych usług fotograficznych

Sesje zdjęciowe

sesje zdjęcioweNiektóre chwile warto utrwalić na zdjęciach, może to być ważny czas w twoim życiu, dla Ciebie, czy osób Ci bliskich. Zdjęcia przypominają Ci kim byłeś i kim chciałeś być, momenty szczęścia, miłość, spotkanie z rodziną. Możemy stworzyć Cię w nowej roli lub pokazać kim jesteś. Od Ciebie zależy jaki będzie rodzaj sesji, a jeśli nie masz pomysłu, wymyślimy coś specjalnie dla Ciebie.

Jeśli zaczynasz przygodę z modelingiem, czy potrzebujesz zdjęć poszerzających portfolio, lub do agencji modelek. Zdjęcia testowe nie wymagają od Ciebie pokrętnych póz, będą proste, bo mają pokazać Twoją naturalną sylwetkę. Zdjęcia twarzy mają pokazać Twoją cerę, bez makijażu. Czysto, prosto i naturalnie.

 

Fotorelacje z imprez

3Wykonuję relacji z imprez, eventów, targów czy spotkań firmowych. Ciekawe wydarzenia potrzebują kogoś kto je uwieczni, niech inni się bawią. 😉

Wirtualne Spacery – klasyczne oraz Business View

WIRTUALNE SPACERYJeśli chcesz pokazać swoją firmę od środka, posiadasz lokal usługowy czy gastronomiczny, masz klub, może pub, czy chcesz pokazać swoje mieszanie w pełni, to wirtualny spacer jest dla Ciebie. Zdjęcia panoramiczne i wycieczki wirtualne to świetny sposób aby zaprosić innych do swoich wnętrz w ciekawy i interaktywny sposób dać im swobodę ruchu. Jest to rozwiązanie które zapewni Ci przewagę nad konkurencją w prezentacji swojej marki.

Zdjęcia produktowe

zdjecia produktowe Klient kupuję oczami, nie jeden się o tym przekonał. Aby sprzedać produkt trzeba go odpowiednio pokazać. Najlepsze do tego są zdjęcia produktowe wykonane w technice bezcieniowej. Wykonuję zdjęcia przedmiotów o małych gabarytach. Buty, telefony, perfumy, zabawki.